Mokėjimai

Su el. bankininkyste „i-Unija“ visus mokėjimus atliksite greitai ir patogiai – nuo pinigų pervedimo į kitas sąskaitas iki apmokėjimo už komunalines bei kitas prekes ir paslaugas.

Kredito pervedimai SEPA

 • SEPA kredito pervedimai atliekami tik į gavėjo IBAN formato sąskaitą. IBAN (angl. International Bank Account Number) – tai privalomas tarptautinis sąskaitos numerio formatas, pagal kurį bankai ar mokėjimo įstaigos įskaito lėšas į gavėjo sąskaitą.
 • SEPA erdvę sudaro Europos ekonominės erdvės šalys ir Andora, Monakas, San Marinas, Šveicarija, Jungtinė Karalystė bei Vatikanas.
 • Paprastas kredito pervedimas gavėją pasieks tą pačią dieną, jei pervedimo nurodymas pateiktas banko darbo dieną iki 16 val.
 • Kredito pervedimas į savo sąskaitą kredito unijoje arba į savo ar kito kliento sąskaitą LKU grupei priklausančioje kredito unijoje, mokėjimo nurodymą pateikus iki 23.55 val., atliekamas bene iš karto.
 • Svarbu: atlikdami mokėjimą atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo IBAN sąskaitos numerį.

Apie Jūsų teises vykdant mokėjimus Europoje skaitykite čia.

Mokėjimų SEPA erdvėje vykdymo laikai

SEPA mokėjimo nurodymo pateikimo laikas kredito unijoje Preliminarus SEPA mokėjimo gavimo laikas darbo dieną
Nuo 00.00 iki 9.10 11.15
Nuo 9.10 iki 11.40 13.45
Nuo 11.40 iki 14.10 16.15
Nuo 14.10 iki 16.00 17.45
Nuo 16.00 iki 24.00 11.15 / kitą darbo dieną (D+1)

*Lėšų įskaitymo į gavėjo sąskaitą laikas priklauso nuo gavėjo banko, todėl gali būti ankstesnis arba vėlesnis nei nurodytas.

Lėšų įskaitymas

Norint gauti lėšas į savo sąskaitą kredito unijoje būtina nurodyti:
 • Vardą ir pavardę / pavadinimą.
 • Sąskaitos kredito unijoje IBAN numerį.
 • SWIFT (BIC) kodą LCKULT22XXX.

Svarbu: atkreipkite dėmesį, kad bankai ar mokėjimo įstaigos, įskaitydami lėšas į sąskaitą, tikrina tik sąskaitos numerį, bet ne kitus pateiktus duomenis.

Kaip atšaukti kredito pervedimą?

Pateikti prašymą atšaukti patvirtintą mokėjimo nurodymą galima šiais būdais:rn

 • Prisijungus prie el. bankininkystės „i-Unija“ vartotojo paskyros ir pasirinkus meniu parinktį „Mokėjimai“ -u0026gt; „Operacijų archyvas“. Jame reikalinga pasirinkti mokėjimo nurodymą ir atsidariusiame lange spausti „Atšaukti mokėjimą“.
 • Atvykus į savo kredito uniją.

Kai mokėjimo pranešimas dar neišsiųstas gavėjo bankui ar mokėjimo įstaigai ir lėšos neįskaitytos į gavėjo sąskaitą – pinigai į sąskaitą bus sugrąžinti nedelsiant. Jei lėšos jau buvo įskaitytos į gavėjo sąskaitą, pinigai bus grąžinti tik gavus lėšų gavėjo sutikimą. Tokiu atveju prašome kreiptis į savo kredito uniją su prašymu tarpininkauti lėšų susigrąžinime.rn

Atkreipiame dėmesį, kad įprastai bankai ar mokėjimo įstaigos į prašymus grąžinti lėšas atsako per 15 darbo dienų. Jei gavėjo bankas ar mokėjimo įstaiga atsisako grąžinti lėšas, atsisakymo priežastį (jei tokia nurodyta) matysite prisijungę prie el. bankininkystės „i-Unija“ paskyros greta atšaukto mokėjimo nurodymo.

Kredito pervedimai ne SEPA

 • Tai kredito pervedimai į valstybes, nepriklausančias SEPA erdvei.
 • Norėdami atlikti ne SEPA kredito pervedimą, būtina atvykti į savo kredito uniją bei užpildyti ne SEPA kredito pervedimo formą.
 • Atlikdami mokėjimą atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį.
 • Atkreipiame dėmesį, kad ne SEPA kredito pervedimai vykdomi tik su SHA mokesčiais – tai kai mokėtojas moka kredito unijos nustatytus mokesčius, o gavėjas sumoka gavėjo banko mokesčius.
Dėmesio!

LKU grupė griežtai laikosi sankcijų režimų ir vidaus politikos, todėl nevykdo mokėjimų į arba iš Rusijos ir Baltarusijos.

Kredito unijos taip pat netoleruoja sandorių, kurie turi tiesioginį geografinį ryšį su Rusija ar Baltarusija (pavyzdžiui, galutinis prekių pristatymo ar pirminis išsiuntimo taškas yra Rusijos ir (ar) Baltarusijos geografinė teritorija), ar kuriame dalyvauja subjektas, kurio registracijos šalis yra Rusija ir (ar) Baltarusija (pavyzdžiui, prekių ar paslaugų užsakovas / tiekėjas).

Kas yra SWIFT ir BIC kodai?

SWIFT (BIC) kodas (angl. Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication) yra identifikacinis finansinės institucijos numeris, sudarytas iš 8 arba 11 simbolių. Šis kodas yra naudojamas identifikuoti mokėjimo gavėjo šalį, banką ir banko padalinį, kuriame registruota gavėjo sąskaita.

LKU grupės kredito unijų SWIFT kodas – LCKULT22.

Kas yra IBAN?

IBAN yra privalomas tarptautinis banko sąskaitos numerio formatas, pagal kurį bankai ar mokėjimo įstaigos įskaito lėšas į gavėjo sąskaitą. Jis naudojamas visoje Europos Sąjungoje atliekant tarptautinius ir vietinius pinigų pervedimus.

Savo turimo IBAN autentiškumą pasitikrinti galite čia.

Įmokos

Kredito unijos nariai gali sumokėti mokesčius už komunalines, telekomunikacijų bei kitas paslaugas kredito unijoje arba per el. bankininkystę „i-Unija“.

Kodėl verta atlikti mokėjimus per „i-Uniją“?

Lengva rasti savo paslaugos teikėjus
Kartą atlikę mokėjimą, jį išsisaugokite kaip ruošinį
Už paslaugų apmokėjimą taikomi įkainiai – vieni mažiausių

Kaip atlikti mokėjimą per „i-Uniją“?

 1. Prisijunkite prie el. bankininkystės „i-Unija“ paskyros.
 2. Pasirinkite skirtuką „Mokėjimai“ ir „Įmokos ir mokesčiai“.
 3. Pateiktame įmokų sąraše raskite norimą paslaugos teikėją.
 4. Paslaugos teikėjo šablone užpildykite prašomą informaciją.
 5. Pasirinkite „Atlikti mokėjimą“ ir, jei norite išsaugoti paslaugos teikėjo ruošinį, įrašykite ruošinio pavadinimą.
 6. Patvirtinkite mokėjimą su savo prisijungimo priemone.

Paslaugų teikėjų sąrašas

Paslaugų teikėjai visoje Lietuvoje:

UAB „Balticum TV“rnUAB „Bitė Lietuva“rnUAB „Cgates“rnUAB „Ecoservice projektai“rnUAB „Ekonovus“rnUAB „Ignitis“rnUAB „Teledema“rnUAB „TELE2“rnAB „Telia Lietuva“

Alytaus regiono paslaugų teikėjai:

UAB „Lazdijų vanduo“rnUAB „Litesko“ filialas „Druskininkų šiluma“

Kauno regiono paslaugų teikėjai:

UAB „Giraitės vandenys“rnUAB „GO Energy LT“rnUAB „Init“rnUAB „Jonavos paslaugos“rnUAB „Kaišiadorių šiluma“rnUAB „Kaišiadorių vandenys“rnSĮ „Kaišiadorių paslaugos“rnUAB „Kauno vandenys“rnAB „Kauno energija“rnUAB „Kėdainių vandenys“rnUAB „Prienų vandenys“rnUAB „Raseinių šilumos tinklai“rnUAB „Raseinių vandenys“rnRaseinių rajono savivaldybės administracija

Klaipėdos regiono paslaugų teikėjai:

AB „Klaipėdos energija“rnAB „Klaipėdos vanduo“rnSĮ „Kretingos komunalininkas“rnUAB „Kretingos šilumos tinklai“rnUAB „Kretingos vandenys“rnUAB „Mano Būstas Vakarai“rnUAB „Palangos vandenys“rnUAB „Skuodo vandenys“rnAB „Suskystintos dujos“ (Skuodas)rnUAB „Šilutės šilumos tinklai“rnUAB „Šilutės vandenys“rnŠilutės rajono savivaldybės administracija

Marijampolės regiono paslaugų teikėjai:

UAB „Litesko“ filialas „Marijampolės šiluma“rnUAB „Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras“rnUAB „Šakių šilumos tinklai“rnUAB „Vilkaviškio vandenys“

Panevėžio regiono paslaugų teikėjai:

UAB „Aukštaitijos vandenys“rnUAB „Biržų komunalinis ūkis“rnUAB „Biržų vandenys“rnUAB „Kupiškio vandenys“rnUAB „Litesko“ filialas Biržų šilumarnAB „Panevėžio butų ūkis“rnAB „Panevėžio energija“rnUAB „Panevėžio būstas“rnUAB „Pasvalio vandenys“rnAB „Suskystintos dujos“ (Kupiškis)rnAB „Suskystintos dujos“ (Rokiškis)rnUAB „Švaros komanda“rnUAB „Rokiškio vandenys“rnVŠĮ „Velžio komunalinis ūkis“

Šiaulių regiono paslaugų teikėjai:

VŠĮ „Akmenės būstas“rnUAB „Akmenės vandenys“rnUAB „Baisogalos bioenergija“rnUAB „Gren Akmenė“rnUAB „Gren Joniškis“rnUAB „Joniškio butų ūkis“rnJoniškio rajono savivaldybės administracijarnUAB „Joniškio vandenys“rnUAB „Kelmės vietinis ūkis“rnUAB „Kuršėnų vandenys“rnUAB „Litesko“ filialas Kelmės šilumarnPakruojo rajono savivaldybės administracijarnUAB „Pakruojo šiluma“rnUAB „Pakruojo vandentiekis“rnUAB „Radviliškio vanduo“rnAB „Suskystintos dujos“ (Joniškis)rnAB „Suskystintos dujos“ (Kelmė)rnUAB „Šiaulių vandenys“rnVŠĮ „Valdresta“

Tauragės regiono paslaugų teikėjai:

UAB „Jurbarko komunalininkas“rnUAB „Jurbarko vandenys“rnUAB „Pagėgių komunalinis ūkis“rnUAB „Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras“rnUAB „Tauragės šilumos tinklai“rnUAB „Tauragės vandenys“

Telšių regiono paslaugų teikėjai:

UAB „Litesko“ filialas „Telšių šiluma“rnUAB „Mažeikių vandenys“rnUAB „Plungės šilumos tinklai“rnUAB „Plungės vandenys“rnSĮ „Telšių butų ūkis“rnUAB „Butų ūkio valdos“ (Telšiai)rnUAB „Telšių vandenys“

Utenos regiono paslaugų teikėjai:

UAB „Anykščių komunalinis ūkis“rnUAB „Anykščių šiluma“rnUAB „Anykščių vandenys“rnIgnalinos „Šaltinėlio“ mokyklarnUAB „Ignalinos šilumos tinklai“rnUAB „Molėtų vanduo“rnUAB „Radijo elektroninės sistemos“rnAB „Suskystintos dujos“ (Ignalina)rnAB „Suskystintos dujos“ (Molėtai)rnAB „Suskystintos dujos“ (Zarasai)rnUAB „Utenos komunalininkas“rnUAB „Utenos šilumos tinklai“rnUAB „Utenos vandenys“rnUAB „Zarasų vandenys“

Vilniaus regiono paslaugų teikėjai:

UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“rnUAB „Gren Trakai“rnUAB „Pabradės komunalinis ūkis“rnAB „Suskystintos dujos“ (Švenčionys)rnUAB „Širvintų šiluma“rnUAB „Švenčionių švara“rnUAB „Trakų vandenys“rnUAB „Ukmergės šiluma“rnUAB „Ukmergės vandenys“rnŠvenčionių rajono savivaldybės administracijarnTrakų rajono savivaldybės administracijarnAB „Vilniaus šilumos tinklai“

Su „i-Unija“ mes – dar arčiau Jūsų!